tomek, mamy kilka ważnych pytań:

Tak, posiadam ukończony kurs liturgiczny dla fotografów, który jest wymagany, aby wiedzieć jak się zachować w kościele z aparatem w ręku i móc w nim fotografować/nagrywać.

Do 100 km w jedną stronę nie doliczam, po wyżej tej odległości i w przypadku sesji poślubnej, na którą umawiamy się gdzieś dalej jedynie za koszt paliwa – spokojnie, moje auto mało pali 😉

Fotografuję pełno klatkowymi aparatami firmy Sony, a na wypadek awarii zawsze w torbie czeka w gotowości min. jeden dodatkowy aparat. Zdjęcia są również zabezpieczone na wypadek awarii karty pamięci.

Zdjęcia RAW (surowe), które są przed obróbką graficzną, w przeciwieństwie do plików JPG są totalnie pozbawione kontrastu, a kolory są wyblakłe. Przekazuję zdjęcia tylko po selekcji i edycji. Analogicznie wygląda to w przypadku filmu – materiał przed montażem nie nadaje się do wyświetlania i ważny często ponad 300GB.

Maksymalnie 90 dni roboczych, ale staram się oddawać materiał jak najszybciej – często nie dłużej niż 60 dni. Uzależnione jest to od ilości pracy w danym okresie 🙂

Zadatek wynosi 500 zł i jest on częścią pełnej kwoty.

Na chwilę obecną pracuję w pojedynkę i z tego też powodu nie jestem w stanie zaoferować pakietu usług. Z przyjemnością zajmę się obsługą fotograficzną lub filmową.

tomek, a Jak wygląda współpraca z tobą?

mamy więcej pytań!

Super! Chętnie odpowiem – zadzwoń lub napisz 🙂📝📞

o mnie

Fotografia, kawa, pozytywne nastawienie.

Social Media

© Copyright 2023 – Tomasz Kuczyński